Vyzkoušejte náš nový stroj vlastní konstrukce!

Otevírací doba

Pondělí 700-1200 1400-2000
Úterý 700-1200 1400-2000
Středa 700-1200 1400-2000
Čtvrtek 700-1200 1400-2000
Pátek 700-1200 1400-2000
Sobota zavřeno 1600-2000
Neděle zavřeno 1600-2000
 

Kontakt

Stepan Domorád

Štěpán Domorád

V případě dotazů volejte 777 822 881

 

Aktuality

Otevírací doba "Vánoce 2021"

17. 12. 2021

Vážení sportovní přátelé, ani jeden den nebude zavřeno, takže doražte a vypoťte řízky! Prosíme všechny účastníky soutěže Mistr Trojboj 2021, ...

Ve středu 17. listopadu bude otevřeno od 15 do 19h.

16. 11. 2021

Ve středu 17. listopadu (svátní svátek) bude otevřeno od 15:00 do 19:00h. Těšíme se na Vaši návštěvu!

28. října (svátek) otevřeno 16:00 až 20:00h

27. 10. 2021

28. října (svátek) otevřeno 16:00 až 20:00h

 
Facebook
Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Hammer Strength

Hammer Strength je oficiální světovou jedničkou mezi stroji na kotouče (plate loaded). Posilovací mašiny Hammer Strength jsou určeny pro extrémní silový trénink. Gary Jones - duchovní otec této značky dovedl biomechaniku využívající divergentní (rozbíhavý) a iso-laterální (každá ruka zvlášť) k absutní dokonalosti. Tyto stroje používají nejlepší světoví kulturisté, sportovci a atleti po celém světě.

Life Fitness

Světový lídr v oblasti fitness průmyslu. Absolutní světová špička v oblasti technologie i designu. Tato značka je synonymem spolehlivosti, trvanlivosti a kvality.

Nautilus

Jedna z nejuznávanějších a nejslavnějších značek na poli fitness vybavení. Zakladatel této legendy byl Arthur Jones, který sestrojil první stroj s proměnlivých odporem. Nautilus vyniká neobvyklými konstrukcemi, biomechanikou, rozsahem pohybu a kvalitou. Stroje Nautilus se soustředí na pohyby, kterých nelze dosáhnout za pomocí činek. Vyzkoušejte u nás například legendární Nautilus Nitro Pullover, který používal například i Arnold Schwarzenegger a okusíte největší myslitelný rozsah pohybu v rameních kloubech - 250°.

 

Seznam amerických strojů, na kterých si u nás můžete zacvičit. Dále máte k dispozici kladkovou věž (spodní kladka, horní kladka, protisměrné kladky, zakopávání ve stoje, shyby a kliky s dopomocí), bradla a přednožování na břicho, lavici na břicho a výpony v sedě na lýtka.

Hammer Strength High Row

 

Dráha pohybu je opačná oproti stroji Incline Press a je natolik unikátní, že ji lze jen ztěží napodobit činkou nebo kladkou. Dodatečná rukojeť umožňuje uživateli stabilizaci během cvičení jednou paží. Iso-laterální pohyb umožňuje stejnoměrný rozvoj síly. Patří mezi TOP 10 nejprodávanějších strojů Hammer Strength.

          Hammer Strength Olympic Military Bench

 

Hammer Strength Lateral Raise

 

Opěradlo je pod úhlem 25°, které umožní lepší vyrovnání těla pro střední deltový sval. Iso-laterální pohyb umožňuje stejnoměrný rozvoj síly.

                  Hammer Strength Olympic Flat Bench

Hammer Strength Leg Press

 

Patří mezi TOP 10 nejprodávanějších strojů Hammer Strength.

       Hammer Strength Adjustable Bench ProStyle

Hammer Strength Wide Chest

 

Vyšší stupeň souběžného pohybu než u stroje Decline Press. Startovní pozice je širší, takže je vhodnější pro větší uživatele. Iso-laterální pohyb umožňuje souměrný rozvoj síly. Patří mezi TOP 10 nejprodávanějších strojů Hammer Strength.

Hammer Strength Smith Machine

 

Tyč ve svodidlech se pohybuje v sedmi stupňovém úhlu, čímž zajišťuje přirozenou dráhu pohybu. Nosnost stroje je 295kg. Startovní zatížení je 9kg.

Hammer Strength Shoulder Press

 

Zádová opěrka je nakloněná pod úhlem 40° pro lepší stabilizaci během zvedání těžkých vah. S pomocí bezpečnostního pásu zároveň omezuje hypertenzi v bederní páteři. Iso-laterální pohyb umožňuje souměrný rozvoj síly. Patří mezi TOP 10 nejprodávanějších strojů Hammer Strength.

Hammer Strength Horizontal Bench Press

 

Zádová opěrka je nakloněna pod úhlem 5° pro lepší stabilizaci během zvedání těžkých vah. Iso-laterální pohyb umožňuje souměrný rozvoj síly. Patří mezi TOP 10 nejprodávanějších strojů Hammer Strength.

       Hammer Strength HD Elite Half Rack          

                   Hammer Strength Platform                  

Hammer Strength Super Horizontal Calf

Super horizontální lýtko-stroj v sedě je navržen tak, aby odpor držely kyčle a nikoliv páteř. Zatěžuje jak gastrocnemius, tak soleus.

Hammer Strength Chest / Back

Stroj umožňuje posilování zad a hrudníku - tedy tah a tlak. Zádová opěrka pro tlaky na hrudník je nakloněna do 10° úhlu pro přesné zatížení horní partie prsou. Záda podhmatem zase zatěžují primárně široké zádové svaly.

                        Hammer Strength Seated Biceps

 Life Fitness Signature Hip Abduction   
Life Fitness Triceps Press
Life Fitness Leg Extension
Life Fitness Seated Leg Curl
Life Fitness Biceps Curl
Nautilus Nitro Pullover
Nautilus Nitro Pec Fly
Nautilus Nitro Plus Abdominal
Nautilus Nitro Bicep Curl
Nautilus Nitro Compound Row

 

Fitness-Nautilus