Rozšířená otevírací doba! Jedeme bez poledních pauz!

Otevírací doba

Pondělí 630 - 2100
Úterý 630 - 2100
Středa 630 - 2100
Čtvrtek 630 - 2100
Pátek 630 - 2100
Sobota 730 - 2100
Neděle 730 - 2100
 

Kontakt

Stepan Domorád

Štěpán Domorád

V případě dotazů volejte 777 822 881

 

Aktuality

Otevírací doba přes vánoční svátky

12. 12. 2023

Vážení sportovní přátelé, během vánočních svátků bude otevřeno každý den, nehledě na to, zda-li je svátek, nebo není. Jediné dvě ...

Nový ceník od 1. ledna 2024

18. 11. 2023

Vážení, vlivem nárůstů cen energií, náhradních dílů, maziv, cen služeb (čalounění, lakování apod.), inflace, zvětšení prostor, nákupu nových strojů, renovací ...

17. listopadu (svátek) otevřeno klasicky 6:30 až 21:00

12. 11. 2023

Važení, ve státní svátek 17. října (pátek) bude otevřeno klasicky, tedy od 6:30 do 21:00h. Těšíme se na Vaši návštěvu

 
Facebook
Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Pavel Nosek - mistr Evropy v benchpressu

S některými jedinci se ve fitku setkáváte zřídka, s jinými často a pak tu jsou ti, kteří jsou tu skoro pořád. Do poslední jmenované skupiny patří i Pavel Nosek junior, který se svým otcem navštěvuje Fitness Nautilus 5x do týdne tak pravidelně, jako se střídá den s nocí. Na tom všem by nebylo nic zas až tak výjimečného, kdyby ovšem Pavel nebyl v 16ti letech mistrem Evropy v benchpressu!

Pavel na 16 let opravdu nevypadá a svaly a silové výkony už vůbec ne. Pavel byl ovšem od malička veden ke sportu a navíc začal velmi brzy cvičit ve sklepní posilovně pod dohledem svého otce. Ve 14ti letech Pavel vkročil poprvé do dveří Fitness Nautilus a už tehdy vypadal výjimečně. Dva měsíce na to už soutěžil na Aminostar Benchpress & Deadlift Cup 2013 a umístil se výkonem 87,5kg v benchpressu uprostřed startovního pole. Pavel vzpomíná, že právě na této vrchlabské soutěži se seznámil s novými lidmi se stejným koníčkem a hlavně pak s Liborem Hurdálkem, který je víceprezidentem FČST, který neotálel s nabídkou vstupu do asociace FČST, kterou Pavel záhy přijal.

Další soutěžní zážitek si odbyl v Mladé Boleslavi, kde sice skončil mimo medailové umístění, ale zvedl stále ještě ve 14ti letech rovných 100 kilogramů. Pozvánku na MČR v benchpressu v Trutnově proměnil Pavel ve vítězství v kategorii a stanovil nový národní rekord na 110kg.

Za dalších půl roku se konala pohárová soutěž FČST v nedalekých Semilech, kde Pavel dokázal posunout svoje dosavadní maximum na úctyhodných 125kg a umístil se šestý v jedenáctičlenném závodním poli. Tím se Pavel také nominoval na Mistrovství Evropy v Trutnově, kde zopakoval svůj senzační výkon a stal se v neobsazené kategorii Mistrem Evropy pro rok 2014.

V současné době se Pavel ovšem věnuje naplno přípravě na první kulturistické závody pod trenérským dohledem Pavla Bretšnajdra, se kterým by se rád připravil na MČR. Pavel dodává, že jeho hlavním cílem je uspět v kulturistice a že silové soutěže bere spíše jako zpestření. Nutno dodat, že je v těchto zpestřeních mimořádně úspěšný.

Pavel by na závěr našeho článku chtěl poděkovat svojí rodině za podporu, svému otci za pomoc v posilovně a na závodech, svojí přítelkyni za podporu v těžkých chvílích a posilovně Fitness Nautilus, bez kterého by dle svých vlastních slov takových výsledků nikdy nedosáhl. A já mu za tato slova velice děkuji a přeji hodně dalších úspěchů ve sportovním i osobním životě.

Pod článkem Vám nabízíme Pavlovu fotogalerii.

Fitness-Nautilus