Rozšířená otevírací doba! Jedeme bez poledních pauz!

Otevírací doba

Pondělí 630 - 2100
Úterý 630 - 2100
Středa 630 - 2100
Čtvrtek 630 - 2100
Pátek 630 - 2100
Sobota 730 - 2100
Neděle 730 - 2100
 

Kontakt

Stepan Domorád

Štěpán Domorád

V případě dotazů volejte 777 822 881

 

Aktuality

Otevírací doba přes vánoční svátky

12. 12. 2023

Vážení sportovní přátelé, během vánočních svátků bude otevřeno každý den, nehledě na to, zda-li je svátek, nebo není. Jediné dvě ...

Nový ceník od 1. ledna 2024

18. 11. 2023

Vážení, vlivem nárůstů cen energií, náhradních dílů, maziv, cen služeb (čalounění, lakování apod.), inflace, zvětšení prostor, nákupu nových strojů, renovací ...

17. listopadu (svátek) otevřeno klasicky 6:30 až 21:00

12. 11. 2023

Važení, ve státní svátek 17. října (pátek) bude otevřeno klasicky, tedy od 6:30 do 21:00h. Těšíme se na Vaši návštěvu

 
Facebook
Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Další skvělá proměna - Iva Kubátová

Za svoji trenérskou praxi se nám s mými klienty podařilo již mnoho krásných proměn, ale ta, kterou Vám představím dnes, je opravdu skvělá. Iva Kubátová se zjevila ve dveřích posilovny jednoho krásného dne se svým synem Jaromírem, který ji tam dotlačil snad i trošku nedobrovolně. Od té doby však patří paní Kubátová mezi nejpravidelnější návštěvníky.

Základním kamenem úspěchu bylo, že Iva prostě chtěla! Chodila na semináře, ptala se, dokonce mi často volala, jestli to či ono jídlo může sníst, nebo jak vyřešit dietu během pracovní cesty. Nejdříve jsem po ní vyžadoval, aby dramaticky zhubla a to nejen kvůli vzhledu, ale také kvůli zdravotnímu stavu. Během 4 měsíců intenzivního kardio tréninku, kde si oblíbila především Nautilus TreadClimber (simulace chůze v písku), na kterém chodila 4x týdně a striktně dodržované diety zhubla ze 78kg na 60kg! Žádné nesmyslné diety z časopisů s jojo efekterm, ale 5 kvalitních a vyvážených jídel denně se zaměřením na nízký podíl sacharidů plus pečlivě vybrané doplňky stravy, aby tělu v tomto náročném období nechyběly bílkoviny, vitamíny a minerály. Na podporu spalování tuků jsme používaly kvalitní karnitin. Po úbytku 18kg jsme se zaměřili na posilovací trénink, kterým jsme tělo nejen zpevnili, ale také se nám podařilo zmírnit špatné držení těla a úplně odstranit dlouhodobé bolesti hlavy. Dalším senzačním úspěchem bylo například snížení hladiny celkového cholesterolu v krvi z kritické hodnoty 6,7 na 5,4 (kdy 5,2 je normální hodnota).

Paní Kubátová by chtěla poděkovat svému synovi, že jí do Fitness přivedl. Dále celému kolektivu cvičenců ve Fitness Nautilus, že mají její obdiv a také mojí maličkosti za "pomoc, vedení a krásné chování v době krize". Ostatním lidem by chtěla vzkázat, že se nyní cítí skvěle, cítí obrovskou životní energii a elán. A pokud by chtěl někdo jít v jejích šlépějích, těm vzkazuje "ničeho se nebojte".

Já bych chtěl mojí oblíbené svěřenkyni Ivunce Kubátové poblahopřát ke skvělé proměně, kterou stihla za necelý rok a to ve svých 53 letech. Ukázala tak i mnohem mladším lidem, že stačí mít pouze chuť a vůli, aby se mohly dít velký proměny! O zbytek se už ve Fitness Nautilus postaráme. Jsem pyšný na to, jak jste se ke všemu postavila zodpovědně a s nadšením. Váš optimismus a výsledky byly a budou inspirací pro mnoho dalších lidí. Bylo velkým potěšením Vás trénovat a věřím, že další rok našeho společného snažení budete vypadat ještě lépe.

Pokud se Vám proměna libila, sdílejte jí Vaším přátelům. Každý má právo cítit se ve svém těle dobře! Děkujeme

Fitness-Nautilus